Wie is wie?

Bij St. Anna geloven we in een persoonlijke benadering. We kunnen ons voorstellen dat het voor cliënten, verwanten én zorgprofessionals prettig is om te weten welk gezicht hoort bij een bepaalde naam, wie de mens is achter een bepaalde functie. In het onderstaande overzicht stellen we u graag voor aan een aantal medewerkers die u bij St. Anna tegen kunt komen.
Dick de Koning
Dick de Koning

Directeur St. Anna
dkoning@koraal.nl

Truus Gelissen
Truus Gelissen

Clustermanager
TRGelissen@koraal.nl

Evelyn Theunissen
Evelyn Theunissen

Manager P&O
etheunissen@koraal.nl

Nanine van Lieshout
Nanine van Lieshout

Projectmedewerker
nlieshout@koraal.nl

Claudie Vanweersch
Claudie Vanweersch
Managementassistente
Claudia Eijkelenbergh
Claudia Eijkelenbergh

Teamleider Polderhof 8-10, 11-13, St. Annalaan 24-26, Zr. Victorinapad 2, dagbesteding Natuurhof
ceijkelenbergh@koraal.nl

Silvie Jacobs
Silvie Jacobs

Teamleider dagbesteding Uniek, Park Piahoeve, Grafimedia, Figuurhof, Werkhof
sjacobs@koraal.nl

Marcel Joosten
Marcel Joosten

Teamleider (para-) medische diensten, Hoofdwachten en Nachtdiensten
mjoosten@koraal.nl

Ger Rompelberg
Ger Rompelberg

Teamleider Paltrokmolen, Penbalk, Donderbergweg, Maasniel, De Toets en Gezinnen.
grompelberg@koraal.nl

Angela de Vries
Angela de Vries

Teammanager Schoolhof, Kapellaan, Zr. Victorinapad 4 en Julianastraat
Avries@koraal.nl

 
1 2 3 4
Deel deze pagina op